Aukce 1+1, ul. Ruská, BJ 708/02

0451183-2707201611
Prodejní
2 200 000 Kč
1 477 000 Kč
147 700 Kč
  • Podrobné informace
  • Popis
  • Mapa
  • Přílohy
  • Virtuální prohlídka
  • Odkazy

Kontakt

PRAHA 10 – Majetková, a.s.
Andrea Landgráfová
Tel.: 267093202
E-mail: praha10.majetkova.a.s@gmail.com

Praha
Ruská 708/76
cihla
dobrý
osobní
5
-1
45,2 m²
v bloku
obytná - obchodní
částečně
E - Nehospodárná
lokální plynové
dálkový vodovod
2
1+1
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Termíny prohlídek:
Před prodávanou nemovitostí
Bytová jednotka se skládá z pokoje, kuchyně, předsíně,  WC - dle vymezení jednotek. Skutečný stav - předsíň užívaná jako kuchyň, koupelna s WC a dva pokoje. Okna dřevěná špaletová původní vyžadující ošetření, dveře do koupelny s WC dýhované do ocelové zárubně, dveře do pokoje z předsíně (kuchyně) a pokoje původní dřevěné rámové do dřevěných zárubní ošetřené. Vstupní dveře dřevěné rámové do dřevěné zárubně původní. Podlahy v předsíni (kuchyni) v pokoji PVC imitace dřeva a v pokoji betonová mazanina s kobercovou krytinou, v koupelně s WC dlažba. Koupelna vybavena umyvadlem, sprchou a WC mísou kombi (2003) s obklady stěn do úrovně dveřní zárubně. Kuchyň se standardní linkou s dřezem, digestoř a bez sporáku, provedeny obklady k lince. Vytápění  lokální WAW (2006)  s ohřevem vody el. boilerem zavěšeným pod stropní konstrukcí v koupelně (2003). V parapetní stěně v kuchyni pod parapetní skříň.
Kontakt: 775 725 450, email: aukce@majetkova.cz