Bytový dům Pod Bezručovým vrchem, č.p. 1668, Krnov

043925-06
Dobrovolná
1 100 000 Kč
1 100 000 Kč
300 000 Kč
10 000 Kč
1 610 000 Kč
06.08.2015
14:00
  • Podrobné informace
  • Popis
  • Mapa
  • Přílohy
  • Virtuální prohlídka
  • Odkazy

Kontakt

LARYNEX s.r.o.
Dagmar Malenovská
Tel.: 734 445 500
E-mail: info@larynex.cz

www.portalaukci.cz
Krnov
Albrechtická 1668/116
Anglická s postupným snížením
212218837/0300, ČSOB, a.s.
Termíny prohlídek:
před objektem

Bytový dům čp. 1668 na pozemku p.č. 4938/1 obsahuje celkem 5 bytových jednotek (v I. NP a II. NP po 2 b.j., v podkroví 1 b.j. Celková výměra bytových jednotek: 318 m2. Bytový dům je napojen na všechny inženýrské sítě a je příjezdný a přístupný z ulice Albrechtické. V bytovém domě se nachází 5 bytových jednotek o výměrách 76 m2, 49 m2, 76 m2, 46 m2 a 71 m2. Bytový dům bez výtahu s morálně a technicky dožitými prvky krátkodobé životnosti k částečné rekonstrukci (koupelna, okna, fasáda). Atypový zděný dům z 20. let min. století v původním stavu postupně modernizovaný. Jedno podzemní podlaží, dvě nadzemní podlaží a částečné podkroví. Základy bez funkční izolace, zdivo cihelné v tl. do 50 cm, stropy pravděpodobně žb. monolitické nad I. PP ostatní dřevěné trámové s rovným podhledem, dřevěný sedlový krov a krytina z eternitových šablon. Klempířské konstrukce úplné z FeZn plechu, vnitřní vápenné hladké omítky s malbou, venkovní fasáda hladká. Okna jsou dřevěná zdvojená, vnitřní dveře dřevěné do ocel. zárubní. Vytápění ústřední plynovým kotlem a plechové radiátory. Rozvody ZTI v ocel. a litinových trubkách, rozvody elektro 400/240 V, na střeše je bleskosvod. Podlahy místnosti jsou betonové a krytina z PVC a ker. dlažby. Bytové jádro je vyzdívané, v koupelně umyvadlo, vana, bělninový obklad koupelny a kuchyně. Kuchyňská linka standardní, obložená a plyn. sporák. Samostatný splachovací WC. Bytové jednotky nemají balkon. Dvě bytové jednotky v rekonstrukci, stupeň rozestavěnosti bytového domu jako celku 85%. Pozemky: Pozemek pod stavbou p.č. 4938/1 o výměře 399 m2. Dále pozemek p.č. 4938/2 ostatní plocha - chodník před domem o výměře 35 m2 a zahrada za domem p.č. 4939 o výměře 443 m2. Nachází-li se na či v předmětu dražby movitý majetek, který není předmětem dražby a není sepsán do majetkové podstaty, bude vyklizen na náklady vydražitele. Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.