Aukce 1+1, ul. Litevská č.bj 1281/02

Praha 10
Litevská - Vršovice 1281/3
0452245-1701202204
Prodejní
Městská část Praha 10
připravuje se
Nejnižší podání4 538 000 Kč
453 800 Kč
5 000 Kč
100 000 Kč
Prohlídky
Před prodávanou nemovitostí
skelet
v bloku
dobrý
obytná - obchodní
G - Mimořádně nehospodárná
osobní
6
1281/02
1+1
3. NP
44,7 m²
částečně
ústřední dálkové
dálkový vodovod
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Dokumenty ke stažení
ikona Informace pro subjekt o zpracování osobních údajů GDPR
ikona Kontakt SVJ + FO, AF
ikona Pasport prostoru Litevská 1281_02
ikona PENB Litevská 1281_3
ikona Podmínky VŘ č.35
ikona Přihláška
ikona Přihláška společná
ikona Půdorys Litevská 1283_02
ikona PV Litevska 1281_3
ikona PV Litevská 1281_3 příloha
ikona Seznam Bytových jednotek – 35. výběrové řízení
ikona Vzor Smlouvy převodu vlastnického práva k BJ
ikona Znalecký posudek Litevská 1281_02
Odkazy

Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží podsklepeného šestipodlažního zděného zatepleného objektu s výtahem. Bytová jednotka sestává z pokoje, kuchyně, wc, předsíně, koupelny a spíže dle prohlášení vlastníka. Okna plastová. V pokoji francouzské okno zajištěné z vnější strany zábradlím. Dveře do pokoje rámové prosklené do ocelové zárubně, dveře do kuchyně pouze ocelová zárubeň, dveře do koupelny, spíže a WC dřevěné rámové do ocelové zárubně. Vstupní dveře hladké do ocelové zárubně. Podlahy - V pokoji, kuchyni, předsíni, spíži plovoucí laminátové lokálně narušené, v koupelně a WC dlažba. Koupelna vybavena vanou a umyvadlem ve skříňce a provedeny jsou keramické obklady stěn (1800 mm), WC samostatné s mísou kombi s nižším obkladem stěn. Kuchyň vybavena sektorovou linkou s plynovým sporákem s digestoří, s nerez dřezem a provedeny jsou obklady k lince. V předsíni dýhované vestavěné skříně. Vytápění ústřední.

PRAHA 10 – Majetková, a.s.

Andrea Landgráfová
Tel.: , 775725450

levý banner

Leden - 2022
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31