Bytový dům Průběžná č.p. 760/54 v k.ú. Strašnice, Praha 10

004457-014
Prodejní
připravuje se
13 632 050 Kč
nejnižší podání
1 323 500 Kč
  • Podrobné informace
  • Popis
  • Mapa
  • Přílohy
  • Virtuální prohlídka
  • Odkazy

Kontakt

Agentura BERM, s.r.o.
Pavel Polanka
Tel.: 603 490 922
E-mail: berm@berm.cz

Praha
Průběžná 760/54
před rekonstrukcí
řadový
obytná
ne
Termíny prohlídek:
Jedná se o dům č.p. 760/54 v ulici Průběžná s příslušenstvím a pozemkem parc.č. 3152/1 v k.ú. Strašnice, Praha 10, zapsány na LV č. 2476. Dům sestává ze dvou objektů - jednak jde o řadový dům s čelní fasádou do Průběžné ulice a s průjezdem, jednak o objekt v dvorní části. Obě budovy byly postaveny současně koncem dvacátých let minulého století. Původně se jednalo o továrnu na cukrovinky. Řadový dům byl určen pro byty zaměstannců, ve dvoře pak byla vlastní výrobna. Dnes je dům s průjezdem využíván jako bytový dům, dvorní objekt je pronajímán firmě Neony Sign. Bytový dům má jedno podzemní, dvě nadzemní podlaží a je zastřešený sedlovou střechou. V přízemí domu je situován průjezd s vraty do jinak uzavřeného dvora. Ve dvoře je umístěn objekt výrobny. Tento objekt je dvoupodlažní s plochou střechou. Obě budovy jsou v podstatě v původním stavu a provedení, bez významných rekonstrukcí. V bytovém domě jsou ponechána původní dřevěná špaletová okna, není zateplen, omítka je původní, střecha byla opravena před deseti lety včetně výměny krytiny. V domě jsou 4 bytové jednotky, umístěné po 2 bytech ve 2 nadzemních podlažích. Střecha i omítka dvorního objektu je původní, původní jsou všechny výplně otvorů. V přízemí je situována dílna, zázemí a kotelna, v patře jsou kanceláře firmy. Celková užitková plocha je 878,14 m2. K nemovitosti náleží zastavěná plocha parc.č. 3152/1 v k.ú. Strašnice. Všechny parcely náležející k nemovitosti tvoří souvislý pozemek nepravidelného tvaru, přístupný ze zpevněné komunikace. Pozemky jsou napojené na veškeré inženýrské sítě kromě plynu a nachází se v kvalitní lokalitě zastavěné vilami a rodinnými domy. V domě jsou 4 bytové jednotky, počet oprávněných nájemců bytů je 0, jeden byt je v době vyhlášení výběrového řízení užíván bez právního důvodu.