Aukce 1+1, ul. Litevská č.bj 1281/02

0452245-1701202204
Prodejní
5 713 000 Kč
4 538 000 Kč
453 800 Kč
  • Podrobné informace
  • Popis
  • Mapa
  • Přílohy
  • Virtuální prohlídka
  • Odkazy

Kontakt

PRAHA 10 – Majetková, a.s.
Andrea Landgráfová
Tel.: 267093202
E-mail: praha10.majetkova.a.s@gmail.com

Praha 10
Litevská - Vršovice 1281/3
skelet
dobrý
osobní
6
3. NP
44,7 m²
v bloku
obytná - obchodní
částečně
G - Mimořádně nehospodárná
ústřední dálkové
dálkový vodovod
1281/02
1+1
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Termíny prohlídek:
Před prodávanou nemovitostí

Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží podsklepeného šestipodlažního zděného zatepleného objektu s výtahem. Bytová jednotka sestává z pokoje, kuchyně, wc, předsíně, koupelny a spíže dle prohlášení vlastníka. Okna plastová. V pokoji francouzské okno zajištěné z vnější strany zábradlím. Dveře do pokoje rámové prosklené do ocelové zárubně, dveře do kuchyně pouze ocelová zárubeň, dveře do koupelny, spíže a WC dřevěné rámové do ocelové zárubně. Vstupní dveře hladké do ocelové zárubně. Podlahy - V pokoji, kuchyni, předsíni, spíži plovoucí laminátové lokálně narušené, v koupelně a WC dlažba. Koupelna vybavena vanou a umyvadlem ve skříňce a provedeny jsou keramické obklady stěn (1800 mm), WC samostatné s mísou kombi s nižším obkladem stěn. Kuchyň vybavena sektorovou linkou s plynovým sporákem s digestoří, s nerez dřezem a provedeny jsou obklady k lince. V předsíni dýhované vestavěné skříně. Vytápění ústřední.