Aukce BJ 1+1, ul. Holandská 756/06

0451686-1406201801
Prodejní
3 290 000 Kč
2 879 000 Kč
287 900 Kč
  • Podrobné informace
  • Popis
  • Mapa
  • Přílohy
  • Virtuální prohlídka
  • Odkazy

Kontakt

PRAHA 10 – Majetková, a.s.
Andrea Landgráfová
Tel.: 267093202
E-mail: praha10.majetkova.a.s@gmail.com

Praha 10
Holandská 756/17
skelet
dobrý
osobní
6
3 .NP
48 m²
v bloku
obytná - obchodní
částečně
G - Mimořádně nehospodárná
ne
lokální plynové
dálkový vodovod
06
1+1
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Termíny prohlídek:
12.5.2018 od 8.55 do 9.25
26.5.2018 od 8.55 do 9.25
30.5.2018 od 8.55 do 9.25
před prodávanou nemovitostí
Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží šestipodlažního podsklepeného zděného objektu bez výtahu. Bytová jednotka sestává z pokoje, kuchyně, předsíně, koupelny a WC - dle prohlášení vlastníka. Skutečný stav - pokoj, pokoj se spíží, kuchyň s koupelnou, WC a předsíň. Okna dřevěná špaletová, dveře do koupelny s kuchyní - pouze dřevěná zárubeň bez dveřního křídla, dveře na WC a do pokoje dřevěné rámové z poloviny prosklené do dřevěných zárubní, dveře do spíže a do pokoje dřevěné rámové do dřevěných zárubní. Vstupní dveře dřevěné rámové do ocelové zárubně. Podlaha v kuchyni (pokoj se spíží), WC a předsíni lino, v pokoji parkety, v předsíni poškozené lino a v koupelně s kuchyňkou betonová mazanina se zbytky lina a ve spíži původní dlažba. Koupelna vybavena vanou neobezděnou, umyvadlem, dřezem a plynovým sporákem, stěny jsou částečně obloženy umakartem a pod stropní konstrukcí je umístěn el. boiler. WC samostatné s mísou a zavěšenou nádržkou pod stropní konstrukcí. Ohřev vody el. boilerem, vytápění WAW. Vedení plynu po povrchu stěn. Část stěny v předsíni obložena palubkami.