Dobrovolná dražba RD z majetkové podstaty dlužníka

Machov
Machovská Lhota 77
003403-53DD2012
Dobrovolná
Nejnižší podání890 000 Kč
200 000 Kč
20 000 Kč
12.04.2012
10:00

Rodinný dům byl postavený v roce 1928. Je zděný s trámovými stropy, byla provedena sedlová střecha s vestavbou jedné místnosti nad úroveň střechy. Počátkem devadesátých let minulého století byla provedena oprava a rozšíření o přístavbu kotelny a technické místnosti. Provedeny byly základní opravy, osazena nová střešní krytina, zřízen krb na dřevo a vybudováno podkroví v celém půdním prostoru. Dispozičně dům obsahuje malý sklípek, v přízemí se nachází chodba se schodištěm, kuchyň, WC, spižírna a obývací pokoj. V přístavbě kotelna a technická místnost. V podkroví se nachází koupelna se záchodem a tři obytné místnosti. Střecha přístavby kotelny a technické místnosti je využita jako terasa. Dům je napojen na rozvod obecní vody a plynu. Plyn je využíván k vytápění domu. Kanalizace je svedena do vyvážecí jímky. Venkovní úpravy jsou v běžném rozsahu (oplocení s vraty a vrátky, přípojky, zpevněné plochy). Další příslušenství je tvořeno otevřeným přístřeškem a kolnou na dřevo. Stav nemovitosti je dobrý, bez zásadních stavebních závad. Zastavěná plocha: 112,9 m2. Obestavěný prostor: sklep 32,28 m3, přízemí 284,34 m3, přístavba přízemí 104,99 m3, podkroví 295,71 m3. Obestavěný prostor celkem 717,32 m3.

REXIM REALITY s.r.o

Ing. Jan Kříž
Tel.: 739 110 177
Listopad - 2019
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30