Víceúčelový objekt občanské vybavenosti Bílé Předměstí,

Pardubice I - Bílé Předměstí
Na Okrouhlíku 577
0432574-45
Dobrovolná
Anglická
JUDr. Tereza Vodičková
připravuje se
Nejnižší podání11 000 000 Kč
2 000 000 Kč
20 000 Kč
ano
Podrobné informace
05.10.2023
www.portalaukci.cz
13:00
Dokumenty ke stažení
ikona Dražební vyhláška 45-23-EDD
ikona Znalecký posudek
Popis
MístopisDražené nemovitosti se nacházejí v katastrálním území Pardubice, obec Pardubice, okres Pardubice. ... Místopis
Dražené nemovitosti se nacházejí v katastrálním území Pardubice, obec Pardubice, okres Pardubice. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt občanské vybavenosti čp, 577 s částečným podsklepením, který leží v ulici Na Okrouhlíku na nároží ulic Na Okrouhlíku a Winterova II. Příslušenství tvoří sklad, oplocení a pozemky. Jedná se o lokalitu rodinných domů postavených v klidné ulici. Nedaleko je zastávka MHD, krajská nemocnice Pardubice a Matiční jezero. Dům byl původně postavený jako rodinný dům ve třicátých letech minulého století a po nákupu současným majitelem po roce 1996 přebudován na penzion s erotickými službami. V této době zde byly vybudovány koupelny s WC u pokojů, bar, částečně podlahy, podhledy, plastové venkovní žaluzie na původních oknech, opravena fasáda a interiér. Nyní je již několik let neužíván. Je odpojena elektroinstalace, jsou odmontované WC, vany umývadla, sprchy, plynový kotel, boilery, osvětlení. Objekt je bez vytápění a bez teplé vody. Pozemek je rovinatý oplocený zděným plotem, zahrada je neudržovaná osázena trvalými porosty. Vstup na oplocený pozemek je ze jmenované komunikace. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy a jejich zahrady. 
Celkový popis nemovité věci
Objekt je zděný nepravidelného půdorysu. Střecha je plochá pokrytá plechovou krytinou. Klempířské konstrukce jsou provedené z pozinkovaného plechu včetně okapů a svodů. Objekt je založen na betonových základech, nosné konstrukce jsou zděné, stropy tvrdé s rovným podhledem. Schodiště do suterénu je betonové a do 2.NP betonové s povrchem kobercem. Podlaha je betonová pokrytá keramickou dlažbou, plovoucí podlahou a koberci. Okna jsou dřevěná dvojitá špaletová opatřená venkovními plastovými žaluziemi. Vnitřní dveře jsou typové v ocelových zárubních. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové a s částečným obkladem keramickými obkládačkami v koupelnách a WC a technické místnosti. Vnější omítka je provedena. V suterénu jsou dvě sklepní místnosti. V přízemí se nachází vstup přízemní prosklenou verandou, chodba, pokoj s koupelnou bez vybavení, bar s posezením, technická místnost-kuchyňka a schodiště do 2.NP a do suterénu. Ve 2.NP je chodba, čtyři pokoje s koupelnami bez vybavení a sklad. Ze skladu je přístup po žebříku na střechu. Objekt čp. 577 Objekt je zděný nepravidelného půdorysu. Střecha je plochá pokrytá plechovou krytinou. Klempířské konstrukce jsou provedené z pozinkovaného plechu včetně okapů a svodů. Objekt je založen na betonových základech, nosné konstrukce jsou zděné, stropy tvrdé s rovným podhledem. Schodiště do suterénu je betonové a do 2.NP betonové s povrchem kobercem. Podlaha je betonová pokrytá keramickou dlažbou, plovoucí podlahou a koberci. Okna jsou dřevěná dvojitá špaletová opatřená venkovními plastovými žaluziemi. Vnitřní dveře jsou typové v ocelových zárubních. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové a s částečným obkladem keramickými obkládačkami v koupelnách a WC a technické místnosti. Vnější omítka je provedena. V suterénu jsou dvě sklepní místnosti. V přízemí se nachází vstup přízemní prosklenou verandou, chodba, pokoj s koupelnou bez vybavení, bar s posezením, technická místnost-kuchyňka a schodiště do 2.NP a do suterénu. Ve 2.NP je chodba, čtyři pokoje s koupelnami bez vybavení a sklad. Ze skladu je přístup po žebříku na střechu. Budova v současné době neumožňuje bez dalších investicí pronájem. Kolna Jedná se o zděný přízemní objekt půdorysného tvaru písmene „L“. Střecha je pultová pokrytá asfaltovými šablonami, okapy a svody z pozinkovaného plechu. Podlaha je betonová pokrytá keramickou dlažbou. Okna jsou dřevěná, dveře dřevěné v ocelových zárubních. Objekt je odpojený od instalací. 
Dražebník v souladu s ustanoveními zákona č. 26/2000 Sb., upozorňuje účastníky dražby, že navrhovatel zaručuje vlastnosti předmětu dražby nebo odpovídá za jeho vady pouze v rozsahu stanoveném touto dražební vyhláškou.
Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží (úhrnkem).
Celý popis
Mapa
Kontakt na makléře

LARYNEX s.r.o.

Dagmar Malenovská
Tel.: 734 445 500

levý banner

next prev
Říjen - 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Partneři
Reality Ihned
Praha 10 Katastr Ihned Lustrace Ihned adSYSTEM Gaudens