Aukce BJ 4+1, ul. Vladivostocká 740/01

Praha 10
Vladivostocká 740/3
0451873-1303201905
Prodejní
Městská část Praha 10
Nejnižší podání5 066 000 Kč
506 600 Kč
5 000 Kč
100 000 Kč
5 066 000 Kč
Prohlídky
6.2.2019 od 11.05 do 11.35
16.2.2019 od 11.05 do 11.35
20.2.2019 od 11.05 do 11.35
před prodávanou nemovitostí
skelet
v bloku
dobrý
obytná - obchodní
G - Mimořádně nehospodárná
osobní
7
1
4+1
1
85 m²
částečně
ústřední dálkové
dálkový vodovod
plynovod
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Dokumenty ke stažení
ikona Informace pro subjekt údajů - k VŘ volné byty a volné nebyty
ikona Pasport prostoru Vladivostocká 740_01
ikona PENB Vladivostocká 740_3
ikona Podmínky VŘ 27 na prodej BJ
ikona Přihláška
ikona Půdorys Vladivostocká 740_01
ikona PV příloha Vladivostocká 740_3
ikona PV Vladivostocká 740_3
ikona Seznam bytových jednotek VŘ č. 27
ikona Společná přihláška
ikona Spravované domy SVJ + FO
ikona Vzor smlouva
ikona Znalecký posudek Vladivostocká 740_01
Odkazy
Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží podsklepeného zděného objektu se sedmi nadzemními ... Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží podsklepeného zděného objektu se sedmi nadzemními podlažími s výtahem. Bytová jednotka sestává ze čtyř pokojů, kuchyně, předsíně, koupelny s WC dle prohlášení vlastníka. Skutečný stav čtyři pokoje, hala, koupelna s WC, kuchyň a předsíň. Bytová jednotka je řešena jako bezbariérová. Okna - v kuchyni a ve dvou pokojích dřevěná špaletová, v koupelně a dvou pokojích plastová. Dveře do dvou pokojů dřevěné rámové z 1/3 prosklené do dřevěné zárubně, pokoj hladké dýhované z 1/3 prosklené do ocelové zárubně, do kuchyně pouze dřevěná zárubeň, do koupelny hladké do ocelové zárubně. Vstupní dveře hladké do dřevěné zárubně z interiéru polstrované koženkou. Podlahy v pokojích a hale plovoucí laminátové, v koupelně , předsíni a kuchyni dlažba. Koupelna vybavena umyvadlem, WC mísou pro těl. postižené , sprcha zároveň s podlahou s vyspádováním a na stěně sedátko, obklady stěn do výšky dveří. Kuchyň vybavena standardní linkou s nerez dřezem plynovým sporákem (2005) a digestoří. Obklad u kuchyňské linky keramický. Vytápění ústřední crittallové.

PRAHA 10 – Majetková, a.s.

Miloslava Papalová
Tel.: , 775 725 450
Říjen - 2019
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31