Aukce BJ 1+1, ul. Holandská 756/06

Praha 10
Holandská 756/17
0451686-1406201801
Prodejní
Městská část Praha 10
Nejnižší podání2 879 000 Kč
287 900 Kč
5 000 Kč
100 000 Kč
3 290 000 Kč
Prohlídky
12.5.2018 od 8.55 do 9.25
26.5.2018 od 8.55 do 9.25
30.5.2018 od 8.55 do 9.25
před prodávanou nemovitostí
skelet
v bloku
dobrý
obytná - obchodní
G - Mimořádně nehospodárná
osobní
6
06
1+1
3 .NP
48 m²
částečně
ne
lokální plynové
dálkový vodovod
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Dokumenty ke stažení
ikona Doplňující informace k VŘ 24
ikona Doplňující informace zpracování osobních údajů
ikona Pasport Holandská 756_06
ikona PENB Holandská 756_17
ikona Podmínky VŘ 24 na prodej BJ
ikona Přihláška
ikona Půdorys Holandská 756_06
ikona PV Holandská 756_17
ikona Seznam vol. BJ k prodeji - kontakty + FO
ikona Společná přihláška
ikona Tabulka prohlídek VŘ 24 na prodej BJ
ikona Znalecký posudek Holandská 756_06
Odkazy
Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží šestipodlažního podsklepeného zděného objektu bez ... Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží šestipodlažního podsklepeného zděného objektu bez výtahu. Bytová jednotka sestává z pokoje, kuchyně, předsíně, koupelny a WC - dle prohlášení vlastníka. Skutečný stav - pokoj, pokoj se spíží, kuchyň s koupelnou, WC a předsíň. Okna dřevěná špaletová, dveře do koupelny s kuchyní - pouze dřevěná zárubeň bez dveřního křídla, dveře na WC a do pokoje dřevěné rámové z poloviny prosklené do dřevěných zárubní, dveře do spíže a do pokoje dřevěné rámové do dřevěných zárubní. Vstupní dveře dřevěné rámové do ocelové zárubně. Podlaha v kuchyni (pokoj se spíží), WC a předsíni lino, v pokoji parkety, v předsíni poškozené lino a v koupelně s kuchyňkou betonová mazanina se zbytky lina a ve spíži původní dlažba. Koupelna vybavena vanou neobezděnou, umyvadlem, dřezem a plynovým sporákem, stěny jsou částečně obloženy umakartem a pod stropní konstrukcí je umístěn el. boiler. WC samostatné s mísou a zavěšenou nádržkou pod stropní konstrukcí. Ohřev vody el. boilerem, vytápění WAW. Vedení plynu po povrchu stěn. Část stěny v předsíni obložena palubkami.

PRAHA 10 – Majetková, a.s.

Miloslava Papalová
Tel.: , 775 725 450
Prosinec - 2018
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31