Dobrovolná dražba elektronická RD Velké Přítočno

Velké Přítočno
Dolanská 115
0031620-524DDE¨2018
Dobrovolná
JUDr. Ing. Pavel Fabian
Nejnižší podání3 200 000 Kč
640 000 Kč
10 000 Kč
3 200 000 Kč
12.01.2018
www.portalaukci.cz/rexim
15:00
2107747330/2700
Prohlídky
30.11.2017 v 10.00 hod
01.12.2017 v 10.00 hod
Dokumenty ke stažení
ikona Dražební vyhláška
ikona List vlastnictví
ikona Registrace a čestné prohlášení-fyzická osoba
ikona Registrace a čestné prohlášení-právnická osoba
ikona Registrace a čestné prohlášení-SJM
ikona Registrace a čestné prohlášení-společné vlastnictví
ikona Znalecký posudek

Předmětem dražby jsou pozemek parc. č. St. 122 a pozemek parc. č. 324/42. Na pozemku parc. č. St. 122 stojí stavba - rodinný dům č.p. 115.

Předmět dražby se nachází ve východní části obce Velké Přítočno po levé straně Dolanské ulice ve směru na Dolany. Obec na severní straně sousedí s komerční zónou města Kladna. Obec Velké Přítočno leží ve vzdálenosti do 20 km od okraje hlavního města Praha s dobrou dostupností po dálnicích D6 a D7. S Prahou je velmi dobré spojení veřejnou autobusovou dopravou. V obci je z občanské vybavenosti obchod, restaurace, hřiště, škola a mateřská školka.

Rodinný dům čp. 115 je postaven na pozemku p.č. St. 122 - zastavěná plocha o výměře 229 m2. Se stavebním pozemkem tvoří funkční celek zahrada p.č. 324/42 o výměře 269 m2. V sousedství pozemků je nízkopodlažní obytná zástavba. Pozemky jsou rovinné, přístupné z veřejné zpevněné komunikace. Je provedeno napojení na veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn. Příslušenstvím rodinného domu je oplocení s vraty na elektrický pohon, zámková dlažba dvora, altán, dřevěná kolna a zahradní úpravy pozemku.

Dům čp. 115 je samostatně stojící budova obdélníkového půdorysu o dvou nadzemních podlažích bez podsklepení a podkroví. V přízemí je chodba, koupelna, WC, technická místnost, kuchyň a dvě obytné místnosti. V 1. patře jsou tři obytné místnosti a koupelna. Stavba splňuje technické parametry rodinného domu. Svislé nosné konstrukce jsou zděné převážně z kamenného a smíšeného zdiva tl. 45-80 cm stropy dřevěné trámové s podhledem, krov sedlový asymetrický s betonovou taškovou kratinou krytinou s oplechováním titanzinkovým plechem, schodiště betonové s keramickým obkladem. Fasádní omítka je z režného obkladu na dřevěný rošt bez zateplení. Okna jsou plastová v bílém provedení s izolačním dvojsklem. Dveře jsou dřevěné masivní uložené do obložkových zárubní, podlahy obytných místností jsou keramické, v ostatních místnostech též keramické. Provedení kuchyně, vnitřních obkladů, instalací a zařizovacích předmětů je standardní. Dům je vytápěn ústředním topením s ocelovými otopnými panely, v koupelnách a chodbách podlahové topení, s kotlem na zemní plyn kombinovaným pro ohřev teplé užitkové vody.

Technický stav: původní stavba vznikla přestavbou stávající stavby nezjištěného stáří na počátku dvacátých let minulého století. V roce 2010 byla dokončena rekonstrukce, kdy byly zachovány pouze nosné konstrukce a byla provedena nástavba podkroví v části směrem do dvora. Vzhledem k provedeným stavebním úpravám je stavba ve velmi dobrém stavu.

REXIM REALITY s.r.o

Jan Ing. Kříž ml.
Tel.: 739220401
Listopad - 2019
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30