Aukce ul. Průběžná 760/54

Praha 10
Průběžná 760/54
0451441-2808201701
Prodejní
Městská část Praha 10
Nejnižší podání10 570 000 Kč
1 057 000 Kč
50 000 Kč
1 000 000 Kč
18 650 000 Kč
Prohlídky
12.7.2017… v 9 - 10.30 hodin
2.8.2017 v …9 - 10.30 hodin
24.8.2017 v …9 - 10.30 hodin
Před prodávanou nemovitostí
cihla
v bloku
před rekonstrukcí
obytná - obchodní
E - Nehospodárná
jiné
2112579167/2700
Dokumenty ke stažení
ikona Doplňující informace k VŘ Průběžná
ikona doplňující informace k výběrovým řízení
ikona Evidenci_list_760_501
ikona Nákresy 3
ikona Pasport_domu_760
ikona Pasport_prostoru_760_1
ikona Pasport_prostoru_760_2
ikona Pasport_prostoru_760_3
ikona Pasport_prostoru_760_4
ikona Pasport_prostoru_760_400
ikona Pasport_prostoru_760_401
ikona Pasport_prostoru_760_501
ikona PENB Průběžná
ikona Podminky VR na dum Prubezna 760_54
ikona ZP Průběžná

Jedná se o dům č.p. 760/54 v ulici Průběžná s příslušenstvím a pozemkem parc.č. 3152/1 v k.ú. Strašnice, Praha 10, zapsány na LV č. 2476. Dům sestává ze dvou objektů jednak jde o řadový dům s čelní fasádou do Průběžné ulice a s průjezdem, jednak o objekt v dvorní části. Obě budovy byly postaveny současně koncem dvacátých let minulého století. Původně se jednalo o továrnu na cukrovinky. Řadový dům byl určen pro byty zaměstannců, ve dvoře pak byla vlastní výrobna. Dnes je dům s průjezdem využíván jako bytový dům, dvorní objekt je pronajímán firmě Neony Sign.

PRAHA 10 – Majetková, a.s.

Majetková Praha 10
Tel.: 608232797, 608232797
Prosinec - 2018
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31