Dobrovolná dražba (neelektronická) RD v Zabrušanech, okr. Teplice

Zabrušany
Zabrušany 5
0031360-445DD2016
Dobrovolná
ukončeno
Nejnižší podání1 200 000 Kč
200 000 Kč
10 000 Kč
21.02.2017
12:00
Dokumenty ke stažení
ikona Dražební vyhláška
ikona List vlastnictví
ikona Znalecký posudek

Předmětem dražby je pozemek p.č. St. 118 a rodinný dům čp. 5, který je samostatná, přízemní, částečně podsklepená budova, se sedlovou střechou, s využitím podkrovními místnostmi, stojící na vlastním pozemku p.č. St. 118.  Dům je zděný ze smíšeného či cihelného zdiva, stropy v 1. PP a 1.NP jsou klenuté, stropy v podkroví jsou rovné, dřevěné trámové se zaomítnutým podhledem, střecha je sedlová, střešní krytina je z hliníkových šablon na prkenné bednění, klempířské konstrukce jsou kompletní z pozinkovaného plechu, objekt je uzemněn hromosvodem, vnější omítky jsou břizolitové.

V domě jsou situované 2 bytové jednotky. V 1.PP je menší sklep a schody, v 1.NP je 1 bytová jednotky o velikosti 4 + 1, v podkroví je 1 bytová jednotka velikosti 4 + 1, každá z bytových jednotek má samostatné příslušenství, dále jsou zde pouze společné komunikační prostory, a dále společný kotel na TP. Celá nemovitost je dobře upravená a zcela funkční. Vybavení objektu je průměrné.

Technický stav objektu je průměrný, prvky dlouhodobé životnosti jsou ve stavu, odpovídajícím přiměřenému opotřebení a stáří, v dobrém stavu jsou rovněž krovy. V minulosti (před cca 20 lety) byl objekt zřejmě poškozen trhlinami, ale poté byl svázán v úrovni stropů nad 1.NP kleštinami, a v současné době je po statické stránce stabilizován.

V roce 1995 byla na objektu provedená nová střešní krytina (plechové šablony s pozink. klempířinou). V roce 2005 byla na objektu provedená výměna všech oken za plastová. V letech 2002 – 2005 proběhla celková modernizace bytu v 1.NP, modernizace bytu v podkroví byla prováděna v průběhu posledních 15 -20 let.

Další modernizace interiéru domu byla provedená v letech 2012 - 2016, a to v bytové jednotce v podkroví. Šlo o nové vybavení kuchyně, úprava etážového vytápění (část. v mědi) s novým kotlem na TP v 1.PP, nové vybavení koupelny a WC, nové povrchy podlah z PVC apod. Špatné jsou vnější omítky, vlhkost zdiva apod.

Podrobnější informace k předmětu dražby jsou obsaženy ve znaleckém posudku, který je k dispozici ke stažení na webových stránkách dražebníka www.reximreality.cz.

REXIM REALITY s.r.o

Jan Ing. Kříž
Tel.: 739110177
Listopad - 2019
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30