Aukce 2+1, ul. Jakutská, BJ 1195/07

Praha
Jakutská 1195/1
0451316-1502201703
Prodejní
Městská část Praha 10
Nejnižší podání2 398 000 Kč
239 800 Kč
5 000 Kč
100 000 Kč
4 205 000 Kč
Prohlídky
11. ledna 2017 od 09:00 do 10:00
21. ledna 2017 od 09:00 do 10:00
28. ledna 2017 od 09:00 do 10:00
Před prodávanou nemovitostí
skelet
v bloku
dobrý
obytná
C - Vyhovující
osobní
5
2+1
3
69 m²
částečně
ne
ústřední dálkové
dálkový vodovod
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Dokumenty ke stažení
ikona 1275-1-formular-prihlasky-fp-po
ikona 1275-2-formular-prihlasky-sp
ikona 1275-vzor-kupni-smlouvy
ikona Pasport Jakutská 1195_7
ikona PENB Jakutská 1195_1
ikona Podmínky 16. VŘ na prodej volných BJ
ikona Prohlášení vlastníka Jakutská 1195_1
ikona Půdorys Jakutská 1195 bj 7
ikona Schéma objektu Jakutská 1195_1_A
ikona Seznam vol. BJ k prodeji - kontakty + FO
ikona Stanovy Jakutská 1195_1
ikona Termíny prohlídek BJ - 16 VŘ
ikona Znalecký posudek Jakutská 1195_7
Odkazy
Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží podsklepeného (2.PP) pětipodlažního objektu ... Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží podsklepeného (2.PP) pětipodlažního objektu (kombinované konstrukce betonové prvky + zdivo) bez výtahu. Bytová jednotka je charakterizována jako 2 + 1 a sestává ze dvou pokojů , kuchyně (propojená s oběma pokoji), koupelny, WC, předsíně a spíže - dle prohlášení vlastníka. Okna plastová, dveře do pokoje z předsíně pouze ocelová zárubeň, dveře do kuchyně z pokoje dřevěné rámové do ocelové zárubně, do kuchyně z předsíně pouze ocelová zárubeň, dveře do spíže, WC a koupelny hladké dýhované do ocelové zárubně. V kuchyni francouzské plastové dveře z exteriéru zajištěné zábradlím. Vstupní dveře hladké do ocelové zárubně z interiéru polstrované koženkou. Podlaha v pokoji parkety , v kuchyni a pokoji plovoucí laminátová podlaha, v předsíni betonová mazanina, v koupelně , WC nová dlažba a ve spíži původní dlažba. V předsíni vyzděný pult s dřevěnou stojinou a úložný prostor pod stropní konstrukcí. Kuchyň vybavena linkou s plynovým sporákem (1999) a bez dřezu s keramickými novějšími obklady k lince. V kuchyni závěsná rampa pro osvětlení. Koupelna vybavena vanou se sprchovou zástěnou a umyvadlem s obkladem stěn z keramických obkladů (novější), WC samostatné s mísou kombi s keramickým obkladem stěn. Vytápění ústřední. Objekt byl kolaudován v roce 1955.

PRAHA 10 – Majetková, a.s.

Miloslava Papalová
Tel.: , 775 725 450
Prosinec - 2018
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31