Aukce 1+1, ul. Ruská, BJ 708/02

Praha
Ruská 708/76
0451183-2707201611
Prodejní
Městská část Praha 10
Nejnižší podání1 477 000 Kč
147 700 Kč
5 000 Kč
100 000 Kč
2 200 000 Kč
Prohlídky
Před prodávanou nemovitostí
cihla
v bloku
dobrý
obytná - obchodní
E - Nehospodárná
osobní
5
2
1+1
-1
45,2 m²
částečně
lokální plynové
dálkový vodovod
plynovod
veřejná kanalizace
230V
ostatní
asfaltová
silnice
2112579167/2700
Dokumenty ke stažení
ikona Doplňující informace VŘ 14
ikona Náhled KN
ikona Náhled KN (2)
ikona Pasport prostoru 708_2
ikona PENB Ruská 708_76
ikona Příloha č.1 k PV 708_76
ikona PV Ruská 708_76
ikona RISY
ikona Seznam adres BJ - kontakty SVJ + FO
ikona Stanovy 708_76
ikona Tabulka prohlídky - VŘ 14 s terminy aukcí
ikona VR aukce 14
ikona Znalecký posudek Ruská 708_02
Odkazy
Bytová jednotka se skládá z pokoje, kuchyně, předsíně,  WC - dle vymezení jednotek. Skutečný stav - předsíň užívaná jako kuchyň, koupelna s WC a dva pokoje. Okna dřevěná špaletová původní vyžadující ošetření, dveře do koupelny s WC dýhované do ocelové zárubně, dveře do pokoje z předsíně (kuchyně) a pokoje původní dřevěné rámové do dřevěných zárubní ošetřené. Vstupní dveře dřevěné rámové do dřevěné zárubně původní. Podlahy v předsíni (kuchyni) v pokoji PVC imitace dřeva a v pokoji betonová mazanina s kobercovou krytinou, v koupelně s WC dlažba. Koupelna vybavena umyvadlem, sprchou a WC mísou kombi (2003) s obklady stěn do úrovně dveřní zárubně. Kuchyň se standardní linkou s dřezem, digestoř a bez sporáku, provedeny obklady k lince. Vytápění  lokální WAW (2006)  s ohřevem vody el. boilerem zavěšeným pod stropní konstrukcí v koupelně (2003). V parapetní stěně v kuchyni pod parapetní skříň.
Kontakt: 775 725 450, email: aukce@majetkova.cz

PRAHA 10 – Majetková, a.s.

Andrea Landgráfová
Tel.: , 775725450
Prosinec - 2018
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31